První encyklopedie dinosaurů - Příručka pro nejmenší čtenáře a spisovatele

Průměr: 3.33333333333333
(12x)
Nakladatel:Universum
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:128
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:222 × 284 mm, 742 g
Více podrobností
Běžná cena: 259 Kč

Není skladem 
Bližší informace o dostupnosti nejsou k dispozici.
Informace o dostupnosti

Zboží bohužel momentálně není skladem. Pokud chcete být emailem informováni o jeho naskladnění, klikněte na tlačítko "Sledovat titul" a zadejte svou emailovou adresu.

Poslední změna: 18.11.2019 15:17

Anotace

Další z řady prvních dětských encyklopedií umožní dětem setkat se s jejich oblíbenými dinosaury tváří v tvář. Dozvědí se, jak dinosauři vypadali, jak žili a proč zanikli. V knížce najdou i spoustu kuriozních skutečností, například kteří dinosauři používali ocas jako palici nebo kdo z nich měl mozek velikosti pingpongového míčku. Samostatné kapitoly popisují, jak odborníci získávají ze zkamenělin informace o dinosaurech a dalších pravěkých zvířatech a jak vypadala Země v době dinosaurů. Knížka je plná úchvatných ilustrací, které oživují historii. Díky kvízovým otázkám se poučení stane zábavou!

Specifikace

Název: První encyklopedie dinosaurů - Příručka pro nejmenší čtenáře a spisovatele

Originální název: Dinosaur Encyclopedia (DK) - First Reference for Young Readers and Writers

Autor:

Překladatel: Jan Kadlec

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-242-2943-0

EAN: 9788024229430

Objednací kód: -

Čtenářské recenze

Čtenářská recenze: První encyklopedie dinosaurů - Příručka pro nejmenší čtenáře a spisovatele

9.11.2011

Tak už i naše děti propadly ve čtyřech letech kouzlu dinosaurů. Obdivují tyto draky a opravdu moc rádi si je prohlížejí nejen v Dinoparku, ale také v knize na obrázcích. Když jim k tomu někdo z dospělých přečte i pár řádků o nich, jsou štěstím bez sebe.

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry