Století páry

Nakladatel:Triton
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:296
Typ, vazba:Kniha, paperback
Formát, hmotnost:125 × 200 mm, 318 g
Více podrobností
Klubová cena: 171 Kč
Běžná cena: 228 Kč
Ušetříte: 57 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Doručíme do Vánoc 
Připraveno k expedici
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 1-2 pracovních dnů.

Doba přepravy dopravcem:
  • 1 den

Poslední změna: 13.12.2018 16:49

Anotace

Svět se na okamžik zastavil a teď se váhavě jako ospalý kolos rozhoduje, na kterou stranu padne. Mocní metafyzikové si mysleli, že mohou přírodní zákony ohýbat dle libosti, teď se však na ně v oblacích páry žene průmyslová revoluce a hrne zažité pořádky na smetiště dějin.
Ani nově vzniklá industriální říše to nemá snadné. Trolové, sloužící jako pracovní otroci, se začali vzpouzet a bojovat o svá práva. Do těchto neklidných časů se narodil pistolník, nájemný ochránce i zabíječ nestvůr Fastynger van Hauten, kterému se zatím povedlo zklamat každého, kdo se k němu upnul. Vydává se do divokých pralesů, na opuštěná pohřebiště i do spletitých uliček, kde bojuje se svými nepřáteli i sám se sebou a každým svým skutkem rozhoupává misky vah osudu do bláznivého tance.

Specifikace

Název: Století páry

Autor: Petr Schink

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-7387-337-0

EAN: 9788073873370

Objednací kód: NA155020

Hodnocení a komentáře

Pistole a magie.. Divný guláš.. (Stopař , 6.5.2011) Odpovědět

příjemné čtení (****)
Pěkný mišmaš průmyslové revoluce a divné fantasy, s magií spíše na úrovni mimosmyslových schopností, skrývajícími se upíry a uměle „vyrobenými“ trolly na jakoukoliv těžkou práci. Ke smůle jejich tvůrců se výborně hodí i na decimování jejich armád. Tušíte správně, směřuji k základní ose knihy. Na pozadí jde o vítězství techniky nad „magií“ a zároveň boj trollů za svobodu. V popředí pak máme osudy zmateného pistolníka, vyprávěné v několika povídkách, jež na sebe ne vždy musí navazovat. Výsledný dojem je řekněme rozpačitý. Chvíli pěkné, chvíli bizardní a výsledky kapitol většinou očekávané. Plusy ( technologie ve spojení s magií / genetika i technika ve světě na úrovní středověku ) Mínusy ( časové skoky mezi povídkami-kapitolami / divný hlavní hrdina, bez přesně identifikovatelného charakteru ) ( Fantasy ) ( Hodnocení : 6 / 10 )

STOLETÍ PÁRY (9.8.2010) Odpovědět

příjemné čtení (****)
Docela dobrý.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry