Lexikon kouzel pro děti i dospělé

Průměr: 5.0
(7x)
Nakladatel: Pointa (Albatros Media a. s.)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:48
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:148 × 211 mm, 234 g
Více podrobností
Klubová cena: 187 Kč
Běžná cena: 249 Kč
Ušetříte: 62 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Skladem 
Připraveno k expedici
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 1 - 2 prac. dní.

Poslední změna: 25.09.2023 20:15

Anotace

Každé dítě na světě si přeje umět čarovat. Jenže kde má najít to správné zaříkadlo? Zkus s ním jedno z těch mých, a uvidíš, že se to podaří! Chcete přimět sopku chrlit lávu a balonek, aby se nafoukl sám? A podaří se vám pomocí zaříkadel rozhoupat Mléčnou dráhu nebo proměnit vodu v led v létě a bez mrazáku? Přesvědčte se sami. Kniha obsahuje známé i méně známé zábavné fyzikální pokusy doplněné o 25 vtipných zaříkadel. Jsou určena ke společnému kouzlení dětí, které zaříkávají, a dospělých, kteří pokusy provádějí.

Specifikace

Název: Lexikon kouzel pro děti i dospělé

Autor: van de Venter Kamila

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-7650-221-5

EAN: 9788076502215

Objednací kód: NA517981

Doporučený věk: 4+

  Hodnocení a komentáře

  Hodnocení (Zdeňka , 11.6.2021) Odpovědět

  vřele doporučuji (*****)
  Jsem moc ráda, že se mi tato kniha dostala do ruky a právě před Filipojakubskou nocí. Večer jsme ji vzali k ohni a skvěle se bavili. Bylo krásné vidět naše děti jak předvádějí kouzla, resp. pokusy ostatním dětem. Děti jsou z knihy nadšené a dospělé snad ještě více ...

  Zecenze (Michaela , 10.4.2021) Odpovědět

  vřele doporučuji (*****)
  Je super pozorovat jak s Lexikonem kouzel od Kamily Van de Venter kouzlí všechny děti z naší ulice. Chcete-li si odpočinout a zároveň vzdělávat vaše děti, tak toto je jedinečná příležitost. Mohu vřele doporučit.

  Recenze (Michaela , 10.4.2021) Odpovědět

  vřele doporučuji (*****)
  Je super pozorovat jak s Lexikonem kouzel od Kamily Van de Venter kouzlí všechny děti z naší ulice. Chcete-li si odpočinout a zároveň vzdělávat vaše děti, tak toto je jedinečná příležitost. Mohu vřele doporučit.

  Recenze (Alena , 10.4.2021) Odpovědět

  vřele doporučuji (*****)
  Lexikon je interaktivní kniha. Malým dětem se rozzáří oči a starším přiblíží nenásilnou formou fyziku či chemii. Nohu jen doporučit 100%

  Hodnocení (Nikola , 10.4.2021) Odpovědět

  vřele doporučuji (*****)
  Tato kniha mi udělala opravdu velkou radost. Měla by být všude tam, kde jsou děti. Oceňuji spojení zábavy versus vzdělávání. Dětem se nenásilnou formou přiblíží fyzika a chemie. Zaujme naprosto každého a děti s ní zažijí spoustu legrace. Vřele doporučuji.

  Recenze (Antonín , 10.4.2021) Odpovědět

  vřele doporučuji (*****)
  Kniha zaujala nejen m děti ale dokonce i mě. Super zábava na dlouhé hodiny. 100 % doporučuji.

  Hodnocení (Pavla , 10.4.2021) Odpovědět

  vřele doporučuji (*****)
  Po dlouhé době super kniha, která zároveň zábavná i poučná. Autorka má můj obdiv za skvělý nápad. Mohu vřele doporučit všem maminkám.
  Všechny komentaře (7)

  Přidejte svůj komentář

  E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


   Žánry