top 5

Moje dítě (už) nekouří - Rádce pro rodiče, aby děti s kouřením přestaly anebo raději vůbec nezačaly

(0x)
Nakladatel: Jaro (Nakladatelství Jaro s.r.o.)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:160
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:131 × 208 mm, 270 g
Více podrobností
Klubová cena: 203 Kč
Běžná cena: 270 Kč
Ušetříte: 67 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Skladem 
Připraveno k expedici
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 2-3 pracovních dnů.

Doba přepravy dopravcem:
  • 1 den

Poslední změna: 24.11.2020 19:53

Anotace

Kouřit není cool! Naše děti – naše bohatství, naše naděje, naše budoucnost. Rodiče své děti všemožně podporují, jdou jim příkladem. Ale někdy to nestačí. Je tu společnost, zájmy napojeného byznysu, vymývání mozků, kamarádi… co také nejsou cool. A pak je tu tato kniha – nejdřív rodiče a pak jejich děti naučí, jak se osvobodit od falešných představ, a tím i od cigaret. Vůbec není tak těžké pochopit podstatu nikotinové pasti, nepodléhat tlaku kamarádů, sebevědomě odolat pokušení reklamy. Pak se z rodičů a jejich dětí stane jeden silný tým proti nebezpečí otrocké závislosti. „Kniha Allena Carra naléhavě zdůrazňuje, že kouření není pro kuřáky v žádném ohledu přínosem, a pomáhá jim navždy a nenásilně se vymanit z jeho spárů.“ Stern

Specifikace

Název: Moje dítě (už) nekouří - Rádce pro rodiče, aby děti s kouřením přestaly anebo raději vůbec nezačaly

Autor: Allen Carr

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-906-783-2-3

EAN: 9788090678323

Objednací kód: NA503891

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry