The Other Woman

(0x)
Nakladatel: Pan MacMillan (Bohemian Ventures, spol. s r.o.)
Jazyk: anglicky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:448
Typ, vazba:Kniha, paperback
Formát, hmotnost:130 × 200 mm, 317 g
Více podrobností
Klubová cena: 150 Kč
Běžná cena: 199 Kč
Ušetříte: 49 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Skladem u dodavatele, kniha bude expedována do 21 dnů. 
Informace o dostupnosti

Skladem u dodavatele, kniha bude expedována do 21 dnů.

Doba přepravy dopravcem:

  • 1-2 dny

Poslední změna: 09.03.2021 10:37

Anotace

The Other Woman by debut author Sandie Jones, is a gripping psychological thriller, perfect for fans of Michelle Frances's The Girlfriend and B A Paris's Behind Closed Doors. When Emily meets Adam she knows he is the One. That together they can deal with anything that is thrown at them. But lurking in the shadows is another woman, Pammie. Emily chose Adam, but she didn't choose his mother. There's nothing a mother wouldn't do for her son, and now Emily is about to find out just how far Pammie will go to get what she wants . . .

Specifikace

Název: The Other Woman

Autor: Sadie Jones

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-1509885176

EAN: 9781509885176

Objednací kód: NA333403

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry