Nejkrásnější české duety - CD

(0x)
Dodavatel: Akordshop (Akordshop s.r.o.)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:-
Typ, vazba:CD
Formát, hmotnost:125 × 140 mm, 88 g
Více podrobností
Běžná cena: 199 Kč

Není skladem 
Bližší informace o dostupnosti nejsou k dispozici.
Informace o dostupnosti

Zboží bohužel momentálně není skladem. Pokud chcete být emailem informováni o jeho naskladnění, klikněte na tlačítko "Sledovat titul" a zadejte svou emailovou adresu.

Poslední změna: 24.05.2022 18:09

Anotace

Skladby: 1. Petr Kotvald & Stanislav Hložek - Holky z naší školky 2. Helena Vondráčková, Marta Kubišová - Oh Baby, Baby 3. Iva Bittová & Miroslav Donutil - Ani tak nehoří 4. Hana Zagorová & Karel Vágner - Hej, mistře basů 5. Tereza a Láďa Kerndlovi - Život je jen náhoda 6. Waldemar Matuška & Olga Blechová - Ďáblovo stádo 7. František Nedvěd a Helena Maršálková - Laredo 8. Hana Zagorová, Petr Rezek - Ta pusa je tvá 9. Bobr a motýl - Vyznání 10. Jitka Zelenková a Karel Zich - Nejde zapomenout 11. Jiří Suchý a Tereza Vágnerová a Josef Vágner - Sluníčko 12. Helena Maršálková a Joseb Blažejovský - Džínová láska 13. Hana Zagorová, Petr Rezek - Duhová víla 14. Věra Martinová a Bobr - Všechna přání 15. Jan Čenský a Ivana Andrlová - Dělání, dělání 16. Petr Kotvald & Stanislav Hložek - V pohodě 17. Karel Gott a Karel Hála - Dívka toulavá

Specifikace

Název: Nejkrásnější české duety - CD

Autor: Různí interpreti

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: -

EAN: 741941062329

Objednací kód: -

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry