Bretaňské světlo
Nakladatel: | Kalibr (EUROMEDIA GROUP, a.s.) | |
---|---|---|
Série: | Případy komisaře Dupina (6.díl) | |
Jazyk: | česky | |
Pořadí vydání: | 1. | |
Rok a měsíc vydání: | 2019/01 | |
Počet stran: | 304 | |
Typ, vazba: | Kniha, pevná | |
Formát, hmotnost: | 136 × 208 mm, 374 g | |
Více podrobností | ||
Klubová cena: | 239 Kč |
---|---|
Běžná cena: | |
Ušetříte: | 60 Kč |
Kolik zaplatím za dopravu? |
Informace o dostupnosti
Zboží skladem předáváme dopravci do 1 - 2 prac. dní. Poslední změna: 03.02.2023 16:14 |
- Sledovat titul
- Recenze (0)
- Odkazy a akce (0)
- Komentáře (6)
Anotace
Šestý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa Uprostřed impozantních skal proslulého pobřežního masivu z růžového granitu stojí komisař Dupin před obtížným úkolem: má absolvovat letní dovolenou u moře, dva týdny sladkého nicnedělání, aby si pořádně odpočinul. Děsivá vyhlídka! Naštěstí pro něj, chtělo by se říct, zmizí přímo před jeho očima turistka. A brzy nato otřese malebným přímořským městečkem Trégastel zločin děsivých rozměrů.Další verze titulu
Bretaňské světlo | 2. vydání |
Připravuje se
|
Specifikace
Název: Bretaňské světlo
Originální název: Bretonisches Leuchten
Autor: Jean-Luc Bannalec
Překladatel: Jiří Vodvárko
Titul je zařazen do žánrů:
ISBN: 978-80-7617-016-2
EAN: 9788076170162
Objednací kód: NA039462
Literární kavárna
-
Zamilovaný do Bretaně
Znáte kriminální sérii odehrávající se v Bretani a svérázného komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana, který byl za trest přeložen do Bretaně, až „na konec světa“?
-
DETEKTIVKY S VŮNÍ BRETANĚ
Čerstvý mořský vzduch, malá přístavní městečka, vůně mušlí a do toho nabručený detektiv, kterého sem přeložili z elegantní Paříže. Spisovatel Jean-Luc Bannalec právě vydává desátou detektivku: Bretaňská idyla!
také se již těším (karolína , 21.5.2019) Odpovědět