Měsíc nad Soho

Průměr: 4.0
(1x)
Nakladatel: Argo (Argo, spol. s r.o.)
Série:Peter Grant (2.díl z 8)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:272
Typ, vazba:Kniha, paperback
Formát, hmotnost:146 × 205 mm, 345 g
Více podrobností
Klubová cena: 217 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Ušetříte: 72 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Skladem 
Připraveno k expedici.
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 1-2 pracovních dnů.

Poslední změna: 07.05.2021 15:08

Anotace

Jmenuji se Peter Grant. Ještě nedávno jsem byl obyčejný četnický zelenáč v řadách londýnské Metropolitní policie. Jedné noci jsem se ale při vyšetřování vraždy zapletl s duchem, a všiml si mě tak vrchní inspektor Nightingale, poslední čaroděj Anglie. A tak teď stojím jako člen dvoučlenné speciální policejní jednotky v márnici nad tělem zavražděného jazzmana a snažím se získat z jeho mrtvého těla záznam melodie, důležitou stopu ve vyšetřování jeho vraždy. To fakt umím. A nejen to. A tak vím, že v Soho řádí vrah, který má nadpřirozené schopnosti a jedině naše jednotka je schopna ho zastavit. Další, ještě napínavější a zábavnější, případ Petera Granta, kterého znáte z bestselleru Řeky Londýna.

Další verze titulu

Měsíc nad Soho - CDmp3 (Čte Tomáš Kobr) 1. vydání
Poslední kusy skladem

Specifikace

Název: Měsíc nad Soho

Originální název: Moon over Soho

Autor: Ben Aaronovitch

Překladatel: Milan Žáček

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-257-1746-2

EAN: 9788025717462

Objednací kód: NA259742

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry