Nezkrotná touha - 2. vydání

Průměr: 5.0
(3x)
Nakladatel: Domino (Albatros Media a. s.)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:2.
Počet stran:240
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:139 × 212 mm, 336 g
Více podrobností
Běžná cena: 229 Kč

Není skladem 
Informace o dostupnosti

Zboží bohužel momentálně není skladem. Pokud chcete být emailem informováni o jeho naskladnění, klikněte na tlačítko "Sledovat titul" a zadejte svou emailovou adresu.

Poslední změna: 03.07.2020 18:38

Anotace

Amanda byla svobodná, nepolíbená… a téměř třicetiletá spisovatelka. Do čtvrtého desetiletí svého života však nechtěla vstoupit jako stará panna, a tak si jako dárek k narozeninám objednala v domě lásky mužskou návštěvu. Když pak osudného večera uviděla na svém prahu atraktivního muže, věřila, že právě s ním prožije vytouženou noc vášně. A on vskutku splnil její nejsmělejší představy, i když se Amanda nemohla zbavit pocitu, že je všechno trochu jinak, než se jí na první pohled zdálo… Její předtucha se brzy potvrdí, protože z domnělého profesionálního milence se vyklube nevlastní syn londýnského šlechtice Jack Devlin, kterého k Amandě přivedly docela jiné důvody než předpokládala. Takovýto začátek vztahu se jistě nedá označit jako šťastný, ale oba zakrátko zjistí, že je vzájemně přitahuje nečekaná vášeň, které ani jeden nedokáže odolat. Nicméně ani tentokrát se osud neubírá podle Amandiných představ a snů…

Další verze titulu

Nezkrotná touha 1. vydání
Není skladem

Specifikace

Název: Nezkrotná touha - 2. vydání

Autor: Lisa Kleypas

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-7303-808-3

EAN: 9788073038083

Objednací kód: -

Čtenářské recenze

Čtenářská recenze – Lisa Kleypas: Nezkrotná touha

14.12.2012

Knížka spisovatelky Lisy Kleypas Nezkrotná touha je klasická romantická knížka vhodná především pro ženy. Je plná romantických scén, které se právě ženám líbí. Já mám tento typ knížek moc ráda a dost často si je bud kupuji v knihkupectví nebo si je půjčuji v naší městské knihovně. Ovšem raději si je kupuji, protože knížky této spisovatelky, jsou ten typ knížek, které já mohu číst opakovaně a tudíž jsem ráda, že pro ně můžu sáhnout do své malé knihovny.

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry