Buzz

Průměr: 3.94117647058824
(17x)
Nakladatel:Knižní klub
Edice:Edice světový bestseller
Série:Game (2.díl ze 3)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:416
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:135 × 207 mm, 528 g
Více podrobností
Klubová cena: 289 Kč
Běžná cena: 329 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Doručíme do Vánoc 
Expedujeme do 4 prac. dnů.
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 3 pracovních dnů.

Doba přepravy dopravcem:
  • 1 den

Poslední změna: 13.12.2019 13:38

Anotace

HP, hrdina kultovního švédského thrilleru Game, je zpět. Zmizel v nejhlubším utajení, aby si zaslouženě užíval v potu tváře vydělané miliony, ale něco mu začíná chybět: adrenalinové vzrušení z riskantních situací, do nichž ho dostávala tajuplná Hra.

Po vášnivé noci, strávené v luxusním dubajském hotelu s neodolatelnou Annou Argosovou, je vtažen do víru událostí příliš neuvěřitelných, aby byly pouhými náhodami. A navíc u Anny zahlédl děsivě povědomý bezdotykový mobil...
Jeho sestra Rebecca Norménová konečně našla normálního přítele a byla povýšena. Ale ne nadlouho. Navíc si to s ní začal na svých stránkách vyřizovat záhadný blogger a kolegové se dobře baví...

Oba sourozenci se zaplétají stále hlouběji do přediva pravdy a lži. Co je skutečné a co je virtuální? Řídí nás všechny neviditelná síť manipulátorů? A co může člověk udělat, když mu vyhrožuje kdosi, jehož existence se nedá dokázat?

Videotrailer:


Specifikace

Název: Buzz

Autor: Anders de la Motte

Překladatel: Čeněk Matocha

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-242-4114-2

EAN: 9788024241142

Objednací kód: NA035716

Čtenářské recenze

Čtenářská recenze - Anders de la Motte: Buzz

14.10.2013

Henrik se ukrývá před Hrou, která se zdá téměř všemocná. Jednou zahlédne u ženy mobil, který se podobá tomu, co před časem našel v metru. Domnívá se, že ho Hra našla. Paranoia nebo oprávněná podezřívavost? Tak nebo tak se po ženě vrhnul s úmyslem uškrtit ji.

Čtenářská recenze - Anders de la Motte: Buzz

27.8.2013

Začal příliš nebezpečnou hru. Na poslední chvíli se mu podařilo zdrhnout, daleko ze země i s hezkým balíkem peněz. Na začátku druhého dílu ho najdeme v luxusním hotelu v Dubaji. Rozhazuje, flámuje, užívá si. Přesto mu něco chybí. Všichni, které znal a měl rád, zůstali ve Švédsku. Henrik se v podstatě začíná nudit. Možná i smrtelné nebezpečí bylo lepší než tohle.

Čtenářská recenze - Anders de la Motte: Buzz

13.8.2013

Henrik Pettersson, hodně kontroverzní hrdina prvního dílu chystané trilogie od Anderse de la Motte se vrací na scénu, aby nám dodal notnou dávku adrenalinu v pokračování kultovního švédského thrilleru Game. Bude Buzz trpět neduhem druhých dílů nebo svého bratříčka překoná. Do you wanna play Game? Yes or No??

Čtenářská recenze - Anders de la Motte: Buzz

12.8.2013

Do you wanna play Game? I když se HP spakoval a inkognito zmizel ze Švédska daleko od všeho, co se jakkoliv týkalo Hry, stejně si ho přitáhla zpět. Během několika okamžiků se jeho bezstarostný pobyt v Arabských Emirátech stává bojem o přežití, když je podezřelý z vraždy své náhodné známosti Anny Argosové. A přestože dokáže svou nevinnu, otázkou zůstává proč by to někdo chtěl na něj hodit, kdo a zda v tom má prsty nedostižná Hra.

Čtenářská recenze: Anders de la Motte – Buzz

26.6.2013

Po fenomenálním úspěchu de la Mottova literárního debutu knihy Game, je laťka nastavena hodně vysoko a byla jsem zvědavá na proklamované pokračování tohoto počinu. V prvním dílu plánované trilogie jsme se seznámili s ústředním hrdinou – lehkomyslným HP, jež se zapojí do Hry zdánlivě náhodným nálezem hi-tech mobilního telefonu. Následně zjistí, že Hra je hybnou pákou v mnoha událostech, jež spolu na první pohled vůbec nesouvisí a že i on sám se stal loutkou, kterou vodí ruce neviditelného loutkáře.

Všechny recenze (5)

Odkazy

Osobnost: Anders de la Motte, spisovatel, 43 let, Švédsko

7.8.2014

Narodil jsem se na jihu, nedaleko Dánska, kde žiju i teď. Jako policista jsem se pak kvůli práci přestěhoval do Stockholmu. Tam jsem se seznámil se svou současnou manželkou. Když jsme měli děti, přesunuli jsme se zpět. Vylezu na balkon a vidím Dánsko.

Anders de la Motte - rozhovor

8.7.2013

Za vším hledej buzz…

19.7.2013

Henrik se vrací – a hra pokračuje...

27.8.2013

Představte si internetovou stránku, kam se rádi vracíte. Možná nějaký anonymní blog, kde se rozebírají věci, jež vás zajímají, způsobem, jenž je vám blízký. A pak se tam najednou začne psát o vás. Nejdřív nenápadně, ale jednoduchá přezdívka a několik dalších rysů vás nenechají na pochybách. Předmětem článku jste vy.

Můj rozhovor se spisovatelem Andersem de la Motte, autorem série Game

15.10.2013

Při posílání e-mailů do blogtour jsem jeden napsala také angentovi pana de la Motte a on mi navrhl, že by bylo skvělé rovnou vytvořit celý rozhovor, místo jedné otázky, kterým bych poté mohla Anderse a jeho knihu předvést českým čtenářům, jelikož právě nyní u nás vychází Buzz, máme to trochu tematické a já stihla vše připravit a mám celý rozhovor hotový. Otázek jsem kladla spoustu, vše to probíhalo anglicky a písemnou formou a Anders je velmi dobrý v komunikaci a já byla plynulostí jeho odpovědí nadšená, takže pokud jej máte rádi, určitě si rozhovor přečtěte. Stojí to za to. No a kdyby tohle náhodou bylo fajn, myslím, že bych v tom mohla i pokračovat a udělat takových rozhovorů víc. Rozhovor jsem celý přeložila do češtiny a ráda bych pod tuto českou verzi poté dala i verzi originální, tedy anglickou. Za případné nedostatky v překladu se omlouvám, ale je to sakra těžké něco dobře přeložit. Agent pana de la Motte Federico Ambrosini byl úžasný a dokonce mi poslal i nějaké fotky, které jsou volně šířitelné a vyfotografoval je jistý Jörgen Ringstrand.

Anders de la Motte: HP není hrdina, je to idiot!

19.5.2014

Ani třetí den veletrhu Svět knihy 2014 se počasí neumoudřilo. Ale to vůbec ničemu nevadilo. Všechny totiž hřálo vědomí, že na vlastní oči uvidí nejoriginálnějšího spisovatele severské krimi. Anders de la Motte měl totiž od 12 hodin besedu. Do stánku Euromedia Group ale dorazil o půl hodiny dřív a všechny překvapil tím, jaký je to sympaťák.

Seznamte se s Andersem. Stojí to za to.

19.5.2014

Zatímco si poslední opozdilci hledali místo v hledišti, Anders de la Motte, na kterého už mířilo několik mobilů a fotoaparátů, vstal a vytáhl svůj. „Já si vás taky vyfotím!“ prohlásil. „Pro svůj facebook. Nebojte se, nikoho neotaguju,“ zakřenil se.

Hodnocení a komentáře

Překlad!!!! (ottof , 11.3.2014) Odpovědět

jsem zklamán(a) (*)
Je tam tolik nepřeloženého textu, že to je pro ne-angličtináře skoro nečitelné. Nechápu jak to mohlo jít do tisku! První díl to samé.

Buzz (Eva Šamánková , 22.10.2013) Odpovědět

průměrná kniha (***)
Buzz se mi líbil o něco více než díl první. Ovšem už začíná být celkem fuška vyznat se v těch konspiracích -) Tento díl přinesl místo odpovědí spíše další otázky a já jsem moc zvědavá, jak se s tím autor v závěrečné části vyrovná. Už se těším.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry