Už žádné výmluvy! - Co teď říkáš, to pak prožíváš

Průměr: 5.0
(2x)
Nakladatel:Keltner Tomáš
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:40
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:215 × 242 mm, 372 g
Více podrobností
Klubová cena: 97 Kč
Běžná cena: 129 Kč
Ušetříte: 32 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Doručíme do Vánoc 
Expedujeme do 4 prac. dnů.
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 3 pracovních dnů.

Doba přepravy dopravcem:
  • 1 den

Poslední změna: 05.12.2019 17:08

Anotace

Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, Ph.D., vytvořil jedinečnou sérii motivačních knih pro děti. Titul „Už žádné výmluvy!“ se zabývá velmi důležitým tématem výmluv a vymlouvání se. Autor v ní vysvětluje, jak mohou výmluvy způsobit více škody, než si uvědomujeme. Například odradit vaše dítě od toho, co chce dělat, a znemožnit mu využít jeho plný potenciál. Kniha vypráví příběh chlapce, který má zdánlivě neuskutečnitelný sen. Výmluvy a pochybnosti jako „nejsem dost chytrý“ nebo „je to příliš těžké“ ho však téměř odradí od jeho naplnění a on se svého snu málem vzdá… Dostali jste se v životě do situace, kdy se vás okolí snažilo odradit od toho, co děláte, nebo chcete dělat? „K čemu ti to bude.“ „To tě neuživí.“ „Neumíš zpívat.“ „Nemáš jedničky.“ Jistě to znáte... ?Kniha Už žádné výmluvy! je právě O TOM – učí děti, jak se nenechat odradit, jak jít za svým snem a NEVYMLOUVAT SE! Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy naleznete otázky, s jejichž pomocí si může dítě ověřit, zda správně pochopilo téma knihy.

Specifikace

Název: Už žádné výmluvy! - Co teď říkáš, to pak prožíváš

Autor: Wayne Walter Dyer

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-904708-5-9

EAN: 9788090470859

Objednací kód: ND187609

Odkazy

Už žádné výmluvy! Co teď říkáš, to pak prožíváš

9.10.2012

„Výmluvy mohou způsobit více škody, než si uvědomujeme. Mohou ve skutečnosti vaše dítě odradit od všeho, co chce dělat, a znemožnit mu využít jeho plný potenciál,“ říká světově uznávaný odborník a spisovatel Dr. Wayne W. Dyer.

Hodnocení a komentáře

perfektní (Radana Máslíková , 25.6.2012) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
moc pěkná knížka. děti milují želvičky a povídáme si o tom, čím chtějí být a jak by to šlo

Skvělá knížka (Monika Fenclová , 11.10.2011) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
Skvělá kniha, naše děti si ji velmi oblíbily a neustále se k ní vrací. Moc pěkné ilustrace.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry