Prosíme o trpělivost, z důvodu stěhování skladu nejsou některé novinky z katalogu zatím dostupné. Budou k dispozici během několika dní.

Knižní web

Tituly autora Frank W. Abagnale

Sledovat autora

Frank W. Abagnale

Frank Williams, Robert F. Conrad, Frank Adams, Robert Monjo, John Calcagne, Peter Morelli, James Franklin, Robert Black, John Petsky, Robert Leeman, Frank Rogers…

Dlouhá je řada jmen a identit, za nimiž se skrýval FRANK W. ABAGNALE, muž, který během své krátké, ale vskutku intenzivní zločinecké kariéry vyinkasoval na falešných šecích pohádkové jmění. Narodil se roku 1948 v newyorském Bronxvillu, v šestnácti letech opustil domov a brzy se začal živit bankovními podvody. Vystřídal řadu exkluzivních „zaměstnání“, k nimž si dopomáhal svými nebývalými padělatelskými schopnostmi. Na přelomu šedesátých a sedmdesátých let sice opakovaně uvízl v sítích evropských i amerických policejních složek, dříve či později se mu však vždy podařilo před výkonem spravedlnosti uniknout. Teprve roku 1971 stanul před federálním soudem USA a byl odsouzen na celkem dvanáct let odnětí svobody. Po předčasném propuštění z vězení přešel na opačnou stranu „barikády“, stal se světově uznávaným odborníkem na ochranu cenin a odhalování padělků a vyvinul řadu bezpečnostních prvků na šecích a bankovkách. V současné době žije s manželkou a třemi syny na americkém Středozápadě a řídí společnost Abagnale and Associates, zabývající se poradenstvím v oblasti prevence a odhalování finančních podvodů.

Nejsou k dispozici žádné tituly tohoto autora odpovídající zadaným kritériím.