Prosíme o trpělivost, z důvodu stěhování skladu nejsou některé novinky z katalogu zatím dostupné. Budou k dispozici během několika dní.

Knižní web

banner

Stáhněte si aplikaci MŮJ LUXOR!


Čtěte kdykoliv a kdekoliv – začít můžete během pár minut! Nově si u nás pořídíte i digitální audioknihy a e-knihy ke stažení, do jejichž poslechu se můžete pustit za pár kliknutí, a to přímo ve svém mobilu.

Už teď je mezi audioknihami a e-knihami na výběr z více než 16 000 titulů z nejrůznějších žánrů. Stačí si stáhnout naši novou aplikaci MŮJ LUXOR – nic jiného pro digitální knihy již nebudete potřebovat.

Vytvoříte si účet (nebo můžete použít ten, kterým se přihlašujete na e-shopu knizniklub.cz nebo luxor.cz) a do aplikace se přihlásíte. Pak už si jen stačí vybrat vaši oblíbenou audioknihu nebo e-knihu, zakoupit ji a užívat si poslechu či čtení.

Pokud jste si dříve koupili digitální knihu na luxor.cz, knihu už najdete i v aplikaci ve své knihovně a můžete se do ní s chutí začíst nebo zaposlouchat.

V aplikaci už je pro vás připravené i uživatelsky přívětivé rozhraní pro poslech audioknih a čtení e‑knih; a obojí si můžete po stažení vychutnat i bez připojení k internetu, aniž byste čerpali svá mobilní data.

E-knihy si navíc v sekci „Ke stažení“ můžete ve formátu epub stáhnout i do vlastní čtečky knih.

Tisíce knih ve vaší kapse

Aplikaci MŮJ LUXOR jsme pro vás vyvinuli tak, aby byla příjemným nástrojem pro inspiraci, nákup, čtení i poslech se zcela jednoduchým a intuitivním ovládáním. Vytvořte si v ní svou vlastní virtuální knihovnu titulů a ponořte se do příběhů. Třeba i offline.

Čtěte, ať jste kdekoliv

Nad papírovou knihu není, slyšíme často od čtenářů. Ale ať už souhlasíte, nebo ne, nedá se těm digitálním upřít mnoho výhod! S audioknihou totiž román snadno přelouskáte při vaření, venčení psa, řízení auta, běhu nebo třeba pletení. A e-kniha zase uleví aktovce či batohu a na dovolenou (nebo jen na cestu tramvají) si můžete vzít třeba celou knihovnu.